Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W obronie sądów chcą protestować do skutku. Dziś kolejny raz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2017 r. o 21:04 Powrót do artykułu
Gdyby odrywano cie od koryta, które latami dawało Ci wielomilionowe dochody... tez byś tupał nóżkami i wrzeszczał na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
PATRIOCI TO ZNAJĄ innym polecam przeczytac o sytuacji zolnierzy wracajacych do PRL, ktorego przyczółkiem jest nadzwyczajna kasta: "Czułem jak  tysiące  innych,  że  tym  ludziom  dzieje  się  krzywda..  Narażali  codziennie swe  życie  przez  wiele  lat,  a  w  nagrodę  posadzono  ich  na  ławie  oskarżonych  i  obcy ludzie  ubrani w polskie  mundury,  sądzą  ich  dzisiaj  za  to,  że  rzekomo  działali  na  szko­dę  swego  kraju,..."
 Dokładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO to by KASTA sądziła Polaków za obronę przed ciapactwo. W imię durnej poprawności POlitycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA DZISIAJ RUSZĘ SWOJE 4 LITERY I ZAPROTESTUJĘ RAZEM Z INNYMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie były sądy i gdzie wy obywatele byliście jak pieniądze z OFE złodziejski rząd ukradł Polakom !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najmniej na tych pseudomanifestacjach o sądach a najwięcej o aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako Gorszy Sort i Zdradziecka Morda też dzisiaj wybieram się na protest. Nawet nie byłem na ostatnich wyborach ale teraz miarka się przebrała. Od komunizmu gorszy będzie tylko PISzewizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zacząć manifestować poparcie dla rządu i zablokować miejsca zamieszkania Żuka i Kowalczyka. Ciekawe rzeczy by wyszły jak panowie wychodzili by do pracy z towarzystwie swoich pań. Mieszkańcy Lublina zobaczyliby wtedy jak panowie poustawiali swoje konkubiny i na jakich stanowiskach za miejskie pieniądze. Monika Drozd partnerka Kowalczyka obstawia jako radca prawny wszystkie spółki miejskie i już oficjalnie pokazuje się na forum publicum. CBA powinno skontrolować działalność gospodarczą Kowalczyka to wyjdą ciekawe kwiatki skąd przewodniczący Rady Miasta zarabia prawie 20 tysiecy miesięcznie i od lat siedzi w kieszeni kolejnych właścicieli KOM- EKO załatwiając kolejne lukratywne kontrakty dla tej spółki. Chłopcy się ustawili za miejskie pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale-głowy do góry i do przodu. Wreszcie budzi się społeczeństwo obywatelskie!! Brońmy naszego kraju przed rządami Bezprawia i Niesprawiedliwości wspólnie! 3 X NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS zmierza do tego, żeby kiedyś faktycznie strzelać do Polaków. Do tego, by strzelano do naszych dzieci, które będą chciały odsunąć PiS od władzy. Kaczyński ma to w d..ie, bo dzieci nie ma. Wyciągnie nogi, a Wy się teraz bijcie. Tak nie wolno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim zmartwionym polecam wyjazd na Maderę. Weźcie Ryśka. On was wszystkich wyr.cha tak jak lubicie. Ale POLSKĘ zostawcie Polakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie wcale nie strajkują w obronie sądów. To propaganda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość obrażania ludzi przez PIS. Te ustawy są nie zgodne z Konstytucją, Każdy to wie kto umie czytać ( dr prawa też?). Do tej pory obserwowałem protest w telewizji (oczywiście nie w TVPPIS) ale nie ma na co czekać też idę na Litewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda to jest w TVPPIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkajmy się dzisiaj o 20-tej pod domem prezydenta Żuka. Wszyscy obrońcy demokracji razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo, ale nieśmiało spytam. Dlaczego DW pisząc o proteście wlicza doń jakieś 1900 osób, które przyszły oglądać fontannę, a protest miały w nosie? Byłem tam i widziałem - protestowało 100, może 150 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ustawa jest zła także dla wyborców PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL=PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dość obrażania ludzi przez PIS. Te ustawy są nie zgodne z Konstytucją, Każdy to wie  kto umie czytać ( dr prawa też?). Do tej pory obserwowałem protest w telewizji (oczywiście nie w TVPPIS) ale nie ma na co czekać też idę na Litewski
Niezgodne bo co? Bo ty tak powiedziałeś? Po pierwsze w Polsce obowiązuje tzw. domniemanie konstytucyjności. To oznacza, że ustawy są zgodne z Konstytucją do momentu w którym TK orzeknie, że jest inaczej. Po drugie niezgodne z Konstytucją to były występy SN, który nie ma prawa orzekać co do stosowanego przez Prezydenta prawa łaski, a to co mógł zrobić to tylko powiedzieć sądowi składającemu zapytanie, jak należy postąpić ze sprawą której owo zapytanie dotyczyło. Po trzecie wprost niezgodne z Konstytucją były występy sędziów jak pan Tuleya czy pan Milewski (zakaz angażowania się w politykę, bezstronność) co pani Gersdorf już nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byłem na Placu Litewskim oglądać pokaz fontanny. Nie rozumiem jak można manipulować informacjami. Trybuna Ludu (czyli aktualny Dziennik Wschodni) publikuje nieprawdziwe informacje łącząc liczbę oglądających pokaz (ok 2000 osób) z osobami protestującymi. Bardzo proszę szanownych redaktorów o publikacji prawdy na łamach swojej gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...